Madasped – specialista v oboru spedice

Svěřte mezinárodní dopravu zkušeným odborníkům

Hledáte spolehlivé přepravní služby? Vaši zásilku bezpečně doručíme kamkoliv v Evropě, a to nejpozději do 48 hodin po naložení. Jsme zkušenými profesionály v oboru mezinárodní přepravy a spedice. Zajišťujeme přepravu zásilek všech možných typů – od strojních součástek po nebezpečné materiály.

  • Jamborova 3169/25
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Mezinárodní doprava – rychle, spolehlivě, bezpečně

V oblasti mezinárodní dopravy působíme už více než 16 let. Máme rozsáhlé zkušenosti z oblasti spedice, a to i díky působení v mezinárodních logistických firmách v Anglii a Německu. Při volbě našich služeb se můžete opřít o jistotu včasného a bezpečného dodání nákladu na místo určení. K dispozici vám bude vlastní dispečer i non-stop zákaznické centrum.

Vaši zásilku dopravíme kamkoliv po Evropě nejpozději do 48 hodin od naložení, běžně zvládáme doručení i do 24 hodin. Oblastí naší působnosti je především západní Evropa – od Německa a Itálie přes Belgii a Nizozemí až po Anglii. Váš náklad rádi dodáme také do Maďarska a Rumunska nebo na Slovensko.

Naším heslem je vysoká variabilita – v oblasti mezinárodní dopravy se nevyhýbáme téměř žádnému typu nákladu. Spolehlivě zvládáme nadrozměrnou přepravu. Problém nám nečiní ani přeprava nebezpečných nákladů. Svěřit nám můžete například i přepravu drahých kovů nebo lékařského materiálu.

Objevte naše služby v oblasti spedice

Nabízíme široký výběr služeb z oboru spedice. Věnujeme se kartonové a paletové dopravě. Zajišťujeme přepravu nákladu ve velkém množství i kusových zásilek. Pro své zákazníky zabezpečujeme přepravu produkčního zázemí, například pro veletrhy, koncerty či výstavy. Specializace naší společnosti zahrnuje námořní přepravu i stěhování po ČR a Evropě. Využít můžete také výhodnou možnost přepravy dokládkového zboží do hmotnosti 3 000 kg.

Zvolte služby zkušených logistiků, zaměstnanců naší společnosti Madasped.

Naše služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.