Madasped – mezinárodní přeprava a spedice

Využijte služeb zkušených odborníků na mezinárodní přepravu

Hledáte spolehlivé přepravní služby? Vaši zásilku bezpečně doručíme kamkoliv v Evropě, a to nejpozději do 48 hodin po naložení. Jsme zkušenými profesionály v oboru mezinárodní přepravy a spedice. Zajišťujeme přepravu zásilek všech možných typů – od strojních součástek po nebezpečné materiály.

  • Jamborova 3169/25
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zvolit naše služby v oboru mezinárodní přepravy?

Spedice je hlavní činností naší brněnské firmy Madasped už více než 10 let. Díky zkušenému týmu kvalifikovaných zaměstnanců zajistíme bezproblémové a včasné doručení zásilky kamkoliv po Evropě. Mezi našimi zákazníky najdete i velké firmy, jako je společnost Skanska či Neudorff GmbH.

Známe důležitost času pro současné podnikání – veškeré zásilky po Evropě doručujeme do 48 hodin od naložení, často již do 24 hodin. K poskytování služeb v oboru spedice disponujeme mezinárodním certifikátem.

Využíváme detailní znalost jednotlivých procesů v mezinárodní dopravě ke spokojenosti našich zákazníků. Při volbě našich služeb pro vás bude připraven vlastní dispečer. K dispozici vám budeme NON-STOP, tedy i po pracovní době.

Co a kam vám dovezeme?

V oblasti mezinárodní přepravy se specializujeme především na Evropu. Zásilky doručujeme do zemí západní Evropy, jako je Anglie, Itálie, Německo, Belgie či Nizozemí. Běžně zajišťujeme také dopravu do Polska, Maďarska, Rumunska a na Slovensko.

Přepravujeme zásilky všech myslitelných typů, kupříkladu lékařský materiál, drahé kovy či strojní díly. Problémem pro nás nejsou ani nebezpečné materiály. Naší specializací je dokládková přeprava a přeprava zásilek do 3 tun. Svěřit nám však můžete i nadrozměrné náklady.

Hledáte spolehlivé služby v mezinárodní dopravě? U nás jste na správné adrese.

Zasilatelství

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.